OC AXA Direct

Ubezpieczenie OC oferowane przez AXA Direct możesz zakupić przez internet bez wychodzenia z domu. Już w podstawowym pakiecie otrzymasz Assistance Mini oraz Zieloną Kartę.


Pakiet OC Link4

Pakiet OC proponowany przez Link4 to ubezpieczenie komunikacyjne, które możesz kupić już od 459 zł. W ramach każdego pakietu OC ubezpieczyciel oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.


OC Proama

Ubezpieczenie OC w Proama to polisa, która chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim, pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i szkód osobowych.


OC i komfortowy assistance PZU

Ubezpieczenie OC pojazdu w PZU gwarantuje wypłatę odszkodowania osobom, którym wyrządziłeś szkodę w wypadku lub kolizji. Polisa jest ważna we wszystkich państwach Unii Europejskiej oraz w Andorze, Norwegii, Szwajcarii, Islandii i Serbii.


Ubezpieczenie samochodowe OC AVIVA

W polisie OC oferowanej przez AVIVA oprócz podstawowego zakresu, czyli odpowiedzialności za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas jazdy, otrzymujesz też różne usługi dodatkowe zawarte w cenie.Na polskim rynku ubezpieczeniowym jest mnóstwo ofert ubezpieczeń OC i dla laika wybór tak naprawdę jest dosyć trudny, ponieważ przejrzenie wszystkich produktów i przeczytanie warunków ubezpieczenia zajmuje mnóstwo czasu. Przydatny w tym momencie staje się ranking ubezpieczeń OC, w którym zestawione są najlepsze oferty ubezpieczeniowe. Wystarczy kilka minut, by przyjrzeć się najważniejszym składnikom polisy i obliczyć składkę. Pamiętaj, że polisy OC to ubezpieczenia obowiązkowe i ich zakres jest już odgórnie ustalony w ustawie – zatem sumy ubezpieczenia są dwie:

Ubezpieczenia OC różnią jedynie ceną, ale wpływ na nią ma kilka istotnych czynników. Są to m.in.: wiek kierowcy, zniżki za bezwypadkową jazdę, miejsce jego zamieszkania, jak często pojazd będzie użytkowany za granicą, następnie rok produkcji auta, stan licznika, pochodzenie auta, oraz przeznaczenie auta – do celów prywatnych lub służbowych.

Ponadto, na cenę wpływają też umowy dodatkowe, które możesz, ale nie  musisz dokupić do polisy. Towarzystwa zazwyczaj proponują ubezpieczenia NNW, ubezpieczenie opon, szyb czy Autocasco. Przed wyborem konkretnego ubezpieczyciela sprawdź, jakie masz możliwości jeśli chodzi o wybór opcji dodatkowych.

Ze względu na powyższe uwarunkowania, nie da się ustalić cen odgórnie, są one dopasowywane do Twoich odpowiedzi. Oznacza to, że różni kierowcy będę mieli inną cenę w tym samym Towarzystwie Ubezpieczeniowym.

Po co ranking OC?

Chcąc uzyskać dobrą ofertę i tanie OC powinieneś dokładnie przyjrzeć się polisom, które zawiera nasz OC ranking, wypełnić formularz i sprawdzić kalkulator. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Pamiętaj, że ubezpieczenie OC to obowiązek każdego posiadacza pojazdu mechanicznego wynikający z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Za brak takiej polisy mogą grozić poważne konsekwencje karne. Właściciel auta, który nie kupi polisy OC musi się liczyć z karą w wysokości nawet 4000 złotych.