AC Proama

Ubezpieczenie AC w Proama sprzedawane jest zawsze w pakiecie z ubezpieczeniem obowiązkowym OC. Pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych (np. wypadków drogowych czy działania żywiołów), a także zapewnia rekompensatę w razie jego kradzieży.


AC Allianz

Ubezpieczenie AC, które oferuje Allianz zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub rekompensaty strat w sytuacji, gdy pojazd zostanie skradziony, uszkodzony czy zniszczony przez osobę trzecią lub w wyniku wypadku, kolizji, pożaru czy wybuchu oraz działania sił przyrody, m.in. huragan, powódź, grad, czy uderzenie pioruna. Ubezpieczenie możesz kupić telefonicznie, online lub u agenta.


AC Link4

Ubezpieczenie AC w Link4 zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku uszkodzenia samochodu lub jego kradzieży. To ubezpieczenie najkorzystniej kupisz w pakiecie z OC lub Auto Assistance.


AC Generali

Ubezpieczenie AC w Generali jest skonstruowane w formule all risk. To oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń, jakie tylko mogą mieć miejsce. Polisa obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm. Chroni przed skutkami zdarzeń zaistniałych nie tylko na terytorium Polski, ale w całej Europie.


AC Compensa

Ubezpieczenie AC w Compensa obejmuje wszelkie zdarzenia (all risk), które powodują szkodę w pojeździe lub jego utratę, powstałe na terytorium Polski oraz za granicą. Sam możesz wybrać warianty rozliczenia szkód: serwisowy, kosztorysowy czy warsztat partnerski.Ubezpieczenie AC – co to jest?

Ubezpieczenie AC jest polisą dobrowolną, co oznacza, że nie ma ustawowo określonego zakresu ochrony. Każdy ubezpieczyciel we własnym zakresie ustala warunki ubezpieczenia, które zapisane są w dokumencie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). To tam, przede wszystkim, powinieneś kierować swoje kroki, gdy poszukujesz konkretnej informacji na temat odpowiedzialności ubezpieczyciela, wysokości świadczeń, procedur wypłaty odszkodowań.

W związku z powyższym znalezienie dobrego AC wiąże się z przejrzeniem mnóstwa stron internetowych, przeczytaniem wielu informacji, które są podane w sposób niepoukładany. Zdarza się, że po spędzeniu wielu godzin przed monitorem komputera odchodzisz z „pustymi rękoma” i chaosem w głowie.

Po co ranking ubezpieczeń AC?

Z myślą o naszych czytelnikach stworzyliśmy ranking AC, w którym zebraliśmy najlepsze ubezpieczenia na rynku w tym zakresie. Opisaliśmy je w sposób przejrzysty i poukładany, by ułatwić Ci znalezienie najważniejszych informacji dotyczących konkretnej polisy. Dzięki niemu szybko porównasz zakresy wybranych polis.

Jeżeli znajdziesz ubezpieczenie, które Cię zainteresuje, wystarczy, że wypełnisz załączony w rankingu formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi konkretną polisę. Podczas rozmowy będziesz miał możliwość, by dopytać o nurtujące Cię rzeczy.

Najważniejsze czynniki w ubezpieczeniu AC, o które warto zapytać:

Autocasco ranking jest dobrym narzędziem, gdy poszukujesz konkretnych rozwiązań, a nie masz czasu na osobiste spotykanie się doradcą lub przeglądanie mnóstwa stron www.